PAMIR HIGHWAY [FILM]

1200 kilometrów po dziurawych, pamirskich drogach, niezliczona ilość spotkań z życzliwymi ludźmi, walka z rozrzedzonym powietrzem na wysokości przekraczającej 4000 m.n.p.m. Przejazd rowerem przez Pamir Highway to do tej pory moja wyprawa życia. Dlatego postanowiłem stworzyć film podsumowujący nasze zmagania, ukazujący tą przygodę w nieco inny sposób niż dotychczas czytaliście we wpisach.

Pamir Highway – filmowe podsumowanie

Owoc kilku tygodni pracy…. w końcu gotowy! Nagraliśmy trochę materiałów, dokumentujących wiosenną wyprawę. Zmontowałem maksymalnie skondensowany film – udało się zmieścić w 12 minutach 😉 Zdaję sobie sprawę, że do profesjonalnego video reportażu z podróży jeszcze daleko – niemniej planuję się rozwijać w tej kwestii i trochę poduczyć. Ponoć ćwiczenie czyni mistrza.

Dlatego zachęcam do komentowania, konstruktywnej krytyki i… dooglądania filmu do końca, aby mieć pełny obraz. Jestem bardzo ciekawy co myślicie.

A tymczasem, nie przedłużając…. zapraszam na seans 🙂

 


 

Zobacz także:

Gruzja: W drodze na Kazbek
Ukraina -> Uniwersalny poradnik praktyczny
Tadżykistan: Duszanbe. Co może zaskoczyć w stolicy?

 

2 komentarze do wpisu „<b>PAMIR HIGHWAY [FILM]</b>”

  1. Przeczytałem wszystkie Twoje wpisy o wyprawie Pamir Highway, a film jest super dopełnieniem. Jestem ciekaw Twojej kolejnej wyprawy. Może kiedyś się zgłoszę jako partner podróży 🙂

    Pozdrawiam!

    Odpowiedz
    • Danielu – bardzo mi miło czytać te słowa! Strasznie się cieszę, że moja relacja Ci się podoba, pozostaje mi tylko zaprosić do dalszego śledzenia bloga 😉 Pozdrawiam!

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.