KONTAKT/WSPÓŁPRACA

 

Cześć, tu Dawid!

Witam Cię na blogu podróżniczym Gdzie Los Poniesie, którego prowadzę od 2016 roku. W dobie popularności all inclusive i wycieczek zorganizowanych, chcę Ci przedstawić moją alternatywę podróżowania poza tym schematem. Od początku istnienia bloga wspólnie podróżujemy na rowerze przez Tadżykistan czy Islandię, starą Ładą przez Ukrainę, autostopem przez Gruzję czy z ciężkim plecakiem przez Góry Przeklęte w Albanii. Zawsze na własną rękę, szukając nietypowych miejsc i nastawiając się na spotkanie z drugim człowiekiem.

Więcej informacji o mnie znajdzie tutaj.

Po ponad czterech latach Gdzie Los Poniesie gromadzi ponad 160 artykułów i ok. 50 filmów. Znajdziesz tu zarówno relacje z bliskich i dalekich podróży (np. Budapeszt niebanalnie), głębsze przemyślenia okołopodróżnicze, porady dotyczące podróżowania na własną rękę (np. nocowania w namiocie na dziko), jak i obszerne wpisy praktyczne o konkretnych miejscach (np. informacje o podróżowaniu po Ukrainie).

Nowe wpisy publikuję regularnie, aktywnie działam w mediach społecznościowych (ponad 6300 polubień strony na facebooku). Stały rozwój przekłada się na statystyki i sukcesywnie zwiększający się wskaźnik „organic search” z wyszukiwarki Google.

Od trzech lat, wraz z narzeczoną Kasią, prowadzimy kanał podróżniczy na Youtube. W filmach przybliżamy historię odwiedzamy regionów, przeprowadzamy wywiady, tworzymy reportaże i szczegółowe poradniki, dotyczące podróżowania na własną rękę. 

 

Moje media:
facebookyoutube instagram

Można mnie też znaleźć na platformie Patronite.

 

Najpopularniejsze wpisy – statystyki roczne

 

Statystyki bloga (marzec 2020 – marzec 2021)

  • 152 000 – unikalnych użytkowników (ok. 12 600 miesięcznie)

  • 245 000 – wszystkich odsłon strony

  • 04:35 – średni czas spędzony na stronie przez użytkownika

  • 75,9% – niski współczynnik wyjść (bouncing rate)

 


 

Napisz do mnie! Jestem otwarty na współpracę w wielu formach 🙂

Artykuł sponsorujący Twoją firmę / usługi

Test sprzętu turystycznego / rowerowego / wyprawowego

Promocja miejsca lub regionu / parku narodowego / obiektu

Reportaż (artykuły i filmy) z dowolnego miejsca

Prelekcja podróżnicza na żywo

Film promocyjny (nagrywany aparatem / kamerką GoPro / dronem DJI Mavic Mini)

Fotografie podróżnicze

Promocja w Social Mediach (Facebook, Instagram, Youtube)

kontakt: dawbialo1@op.pl tel.: +48 500 633 796


Wybrane przykłady moich dotychczasowych współprac:

Filmy z moich podróży możecie oglądać w ok. 180 warszawskich autobusach miejskich, jeżdżących na zlecenie ZTM. Z Traffic TV współpracuję od stycznia 2021 r. – nowy film ukazuje się co 14 dni.

W 2019 roku zrealizowałem wyjazd krajoznawczy moją Ładą 2104 na południową Ukrainę i do Republiki Naddniestrza – promując tym samym markę OK Serwis.

Przeprowadziłem test sprzętu wyprawowego marki Extrawheel (sakwy rowerowa, przyczepka transportowa).

Jedna z prelekcji podróżniczych organizowanych przeze mnie.


Warunkiem nawiązania współpracy jest zgodność z tematyką bloga i punkt wspólny z moim sposobem podróżowania. Pomimo tego staram się być dość elastyczny, lubię podejmować nietypowe wyzwania! Z pewnością dojdziemy do wspólnego kompromisu i zadowolenia obu stron – skontaktuj się ze mną poprzez e-mail (dawbialo1@op.pl) lub facebooka 🙂


Dotychczas współpracowałem z:


 


Dlaczego ja?

RZETELNOŚĆ

Blog to moje dodatkowe zajęcie, oprócz pracy zawodowej. Mimo to, do zamieszczanych treści przykładam największą wagę. Nigdy nie było miejsca na błędy ortograficzne czy stylistyczne – żadnego niechlujstwa! Podobnie zdjęcia – 99% jest mojego autorstwa, na blogu lądują tylko te najlepsze, po kilku selekcjach. Zawsze stawiam na JAKOŚĆ, nie na ilość.

WIARYGODNOŚĆ

Moi czytelnicy, to w większości ludzie tacy jak ja – pełni pasji, ciekawi otaczającego świata i ludzi. Poprzez bloga staram się dać im wszystko, czego sam potrzebowałem, stawiając pierwsze kroki w podróżowaniu na własną rękę. Jestem autentyczny w tym co robię i piszę – przedstawiam autentyczne przeżycia i wypowiedzi ludzi, z którymi rozmawiam. Nawet jeśli kłóci się z moim własnym.

POMYSŁ NA SIEBIE

Promuję oryginalne sposoby podróżowania – z plecakiem, rowerem, autostopem, moją Ładą. Zamiast popularnych zabytków wyszukuję nietuzinkowe miejsca, raz po raz zbaczając z utartego szlaku. Szukam spotkać z autentycznymi ludźmi, chętnie poznaję ich kulturę i zwyczaje. Szczególnie cenię sobie piękno natury (po górach mógłbym maszerować bez końca!) oraz specyficzny klimat państw byłego ZSRR.


 

Wszystkie materiały, umieszczone na blogu (filmy, teksty, zdjęcia) są mojego autorstwa (w pojedynczych przypadkach – autor jest podpisany). Zdjęcia obecnie robię lustrzanką Nikon D3300, wspomagając się trzema obiektywami. Filmy kręcę także kamerą GoPro Hero 7 Black. W swoich materiałach używam drona DJI Mavic Mini.

 

 

 

 

 Chętnie poprowadzę prelekcje na festiwalach oraz w klubach podróżniczych. Najczęściej opowiadam o rowerowej wyprawie przez Pamir Highway, o podróżowaniu po Ukrainie lub o przygotowaniu sprzętowym i kondycyjnym do wyprawy rowerowej.

 

Kontakt: dawbialo1@op.pl

Facebook: Gdzie Los PoniesieWszystkie materiały na tej stronie chronione są prawem autorskim. Zabrania się ich kopiowania na innych stronach internetowych, a także przedrukowywania w prasie, bez zgody autora.
Close